Чисто і СвіжоПереглядів: 30
Компанія «Чисто і свіжо» спеціалізується на хімчистці меблів, килимів, наматрасников, чохлів, штор та інших поверхонь. Ми працюємо приватними клієнтами та юридичними особами. Викликати фахівців можна на будинок, в квартиру, бар, кафе, ресторан, офісні, інші приміщення. Клієнт може спостерігати за всіма етапами очищення, безпосередньо контролюючи якість робіт.

Найчастіше люди звертаються з таки проблемами, як плями від кави, вина, інших напоїв, випадково впала жирної їжі. Окрема увага приділяється складним забруднень, в тому числі слідах сечі, чорнила, фломастерів, сильно фарбувальних розчинів. Чистка потрібна і в разі засмальцьовані, а також природного забруднення з плином часу.

Для очищення використовуємо сухий і вологий спосіб, екстракторного техніку, метод екстракції і інші технології. При необхідності проводиться сушка за допомогою спецобладнання і дезодорація. Окрема увага приділяється усуненню запахів і дезинфекції - це допоможе позбутися від комах, хвороботворних мікроорганізмів, що викликають захворювання.

Адреса:

Росія
Місто Москва
м.Москва

Ленінградський проспект, 47с1Подивитись на картi

тел. +74993978475


https://himchistkamebeli-msk.ru/
Актуально на 16.01.2021
Проект INCITY.ORG.UA © 2021