Телефонний довідник

Довідник телефонів усіх міст.

      Актуальні довідники телефонів підприємств усіх міст. Приватні оголошення, комерційні пропозиції. Зручна пошукова система і картотека візиток всіх підприємств. На сайті зібрані не тільки телефони підприємств, але багато іншої корисної та цікавої інформації.

Телефонний довідник всіх міст

      Інформація на сайті постійно оновлюється і міститься в актуальному стані. Дату актуалізації даних ви можете побачити на картки підприємства або біля приватного оголошення. Щоб додати інформацію в телефонний довідник необхідно перейти в розділ міста, до якого належить підприємство і заповнити форму реєстрації підприємства. Вся інформація перевіряється модератором, після чого стає доступна для всіх користувачів. Зареєструвавшись на сайті ви отримуєте можливість в будь-який час самостійно редагувати дані вашого підприємства, контактну інформацію. Також ви отримуєте можливість додавати приватні оголошення. В візитних картках підприємства забороняється вказувати адреси сайтів. Це зроблено для того, щоб не перетворювати довідник телефонів в майданчик для розкрутки сайтів. Деякі користувачі сильно зловживають безкоштовним сервісом. Але зате це дозволено в приватних оголошеннях.

     Користувачі можуть самостійно стежити за актуальністю своєї інформації. Для цього необхідно просто зайти в особистий кабінет на сайті і натиснути кнопку "актуалізувати" біля необхідного оголошення. Після цього дата актуалізації буде оновлена. Більш актуальні дані завжди відображаються першими, і у цих користувачів завжди більше шансів, щоб їх помітили потенційні клієнти.

     Ми робимо все можливе, щоб постійно покращувати телефонний довідник підприємств та інші розділи сайту. Постійно додаємо нові інструменти. На сьогоднішній день на сайті доступні телефонні довідники понад 1500 міст. Деякі з них знаходиться поки в стадії наповнення. Це відбувається не дуже швидко, так як дані додаються самими користувачами. Але деякі телефонні довідники містять вже тисячі телефонів і адрес підприємств міста.
Проект INCITY.ORG.UA © 2024